Eskisaray Mah. Nalbantlar Sk. Merkez / NİĞDE

Çalışma Saatlari: Pzt - Cts: 9.30 - 18. 00, Pazar: Kapalı

Niğde Web Tasarım - E Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Endüstrisinde başarılı olmak, Girişimcilerin planlamasına, Sıkı Çalışmaya, Mağaza Özelliklerine, İyi desteğe ve çoğunlukla yeni müşterileri çekmek için pazarlama maliyetine bağlıdır.

Tek e-Ticaret mağazası veya Çok Satıcılı e-Ticaret Mağazası arıyorsanız, webbayii sizin için hepsi bir arada çözümdür. Bu Yazılım, her şeyi satabilecek bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyen kişiler için geliştirilmiştir! Normal çevrimiçi mağaza, fiziksel ürün, Dijital Ürün veya Lisans anahtar ürünü gibi yalnızca tek bir ürün türü satabilir. Ancak webbayii'de her şeyi tek bir MegaStore'da satma olanağına sahip olacaksınız veya her kategori için ayrı Mağaza oluşturabilirsiniz. Böylece, Moda Mağazası, Kuyumcu Mağazası, Elektronik Mağazası, Bakkal, E-Kitap Mağazası, Yazılım lisanslı anahtar deposu gibi herhangi bir tür veya çevrimiçi mağazayı veya tüm ürünleri tek bir e-Ticaret mağazasında çalıştırabilirsiniz.

Bu Çevrimiçi Mağaza, girişimcilerin her ziyaretçiyi veya müşteriyi bağlı kuruluş pazarlamacısına dönüştürebileceği mağaza sahibi için harika bir bağlı kuruluş pazarlama özelliklerine sahiptir. Bağlı kuruluş geliri için herkes e-ticaret mağazanıza farklı kanallarda katılabilir ve tanıtımını yapabilir ve bu özellik her dakika tonlarca yeni ziyaretçi oluşturur ve binlerce dolar harcamanıza gerek kalmaz!

Bu son değil! Tüm yaygın e-Ticaret özelliklerinin yanı sıra, webbayii, çoğu e-Ticaret mağazasında bulunmayan birçok özel özelliğe sahiptir! Bu sistemi tek satıcılı mağaza olarak kullanabilir ve işinizi çok satıcılı bir mağaza olarak vadeli işlemlerde büyütmek istiyorsanız yönetici panelinden bir dakika içinde mağazanızı tek satıcıdan çok satıcıya yapabilirsiniz. Toplu satış, Komisyon bazlı ürün satışı, Abonelik bazlı ürün satışı, Sipariş takibi, Dinamik kupon, Ürün stoğu, Fatura yönetimi, Premium Paketleme, Gerçek zamanlı bildirim, Çoklu yönetici ve malzeme, Gizli giriş gibi tonlarca özel özellik vardır. yönetici, Çoklu Para Birimi, Çoklu Dil, Mesajlaşma Sistemi, Gerçek müşteri puanlaması vb.

Bu Online mağaza, e-Ticaret Endüstrisinde kesinlikle başarılı olmanızı sağlayacak, binlerce pazarlama maliyetinden tasarruf edecek ve herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız olmayacak.